לחצו כאן כדי לעבור לתחילת המאמר
הצטרפו לניוזלטר השבועי

לקבלת עדכונים באימייל
 מהרס ליצירה

מהרס ליצירה

לאחר שכילתה שריפה טרגית את יצירותיו, הצייר יורם רענן מוציא לאור ספר עם יצירות אמנות מרהיבות בנושא פרשת השבוע.

מאת

Art of Revelation, הספר המדהים מאת האמן הישראלי, יורם רענן, מחדש את המחזור השנתי של פרשיות השבוע באמצעות מערך חסר תקדים של ציורים מרהיבים.

פחות מ- 15 חודשים לאחר שהסטודיו שלו לאמנות עלה באש, ובו כ- 2,000 יצירות אמנות, כתוצאה מגל ההצתות בשנה שעברה, ספרו החדש של רענן מציג 160 ציורים מרהיבים וייחודיים בנושא 54 פרשות השבוע, בליווי הסברים המסייעים לקוראים לראות ביצירות האמנות רבדים שלא מבחינים בהם במבט ראשון.

Art of Revelation הוא ספר מעורר מחשבה ועם זאת קל לעיכול, אשר ישבה את דמיונם וליבותיהם של מומחים וחובבי אמנות כאחד. ציוריו של רענן משקפים את המימד הפנימי של האירועים, האנשים, החוקים והסיפורים של התורה, והמטאפורות המצוירות חומקות אל תוך מוחותיהם של הצופים ונוגעות בהם בצורה העמוקה ביותר.

האמן משבח את עבודתה של אשתו ושותפתו לכתיבה, מאירה רענן, ש"בילתה שנים במחקר ובכתיבה על מנת להעביר בין את הניואנסים התנ"כיים והאמנותיים שייצוגים חזותיים אלה מעבירים".

"מעטים הם האמנים בעולם היהודי של ימינו שהיטיבו ללכוד את יפיה של הקדושה, את שרות האל ואת היהדות, כפי שעשה יורם רענן", כותב הרב יונתן זקס, הרב הראשי לשעבר של אנגליה. "ציוריו עוררו בי השראה במשך שנים רבות, והדרך שבה הוא בנה את עצמו מחדש לאחר הטרגדיה של אבדן עבודת חייו בהצתות הזדוניות בהרי יהודה בנובמבר 2016, נגעה ללבי עמוקות. אני נרגש לחזות בעבודתו של יורם מוצגת בצורה כזו".

לחצו כאן כדי להזמין יצירת אמנות מרהיבה זו.

פנחס

 

 ויקרא: מנחת השלום

 

מעבר

 

כתרי שולחן השבת

 

פסח

 

מנורה מפיצה אור

 

מסעי

 

כי מציון

 

הר סיני 

 

גן עדן

 

שיחת ההרים 

 

חציית הירדן

 

פירות ביכורים

 

אתונו של בלעם 

 

 לך לך

 

25/6/2018

אוהבים את האתר? עזרו לנו ליצור עוד מאמרים וסרטונים.
aish.co.il קיים אך ורק בזכות התמיכה שלכם.
התגובות למאמר הנן הדעות האישיות של כותביהן. התגובות מפורסמות בהתאם לשיקול הדעת של המערכת, אנא שמרו על שפה נקיה ואדיבה.
 

תגובה למאמר:

  • כתובת האימייל לא תוצג.


  • 2000
שלח תגובה
stub