לחצו כאן כדי לעבור לתחילת המאמר
הצטרפו לניוזלטר השבועי

לקבלת עדכונים באימייל
מה זאת אהבה?

איך אפשר לדעת אם אתם מאוהבים במישהו או רק דלוקים עליו? מה צריך לחפש בבן זוג? מה צריך לדעת לפני שמתחתנים? מהי גישת היהדות ליחסים אינטימיים?

אוהבים את האתר? עזרו לנו ליצור עוד מאמרים וסרטונים.
aish.co.il קיים אך ורק בזכות התמיכה שלכם.
התגובות למאמר הנן הדעות האישיות של כותביהן. התגובות מפורסמות בהתאם לשיקול הדעת של המערכת, אנא שמרו על שפה נקיה ואדיבה.

למאמר זה התפרסמו: 18 תגובות ב-17 דיונים

(17) אביבה, 9/4/2011 22:22

זה לא עובד.. חבל, נשמע מהתגובות שזה מעניין.

(16) יהודה פוליקר, 5/7/2010 16:40

שלום אני בנאדם בן 53 ומאז ומועלם לא התאהבתי אף פעם בחיי הרגש הזה לא עבד אצלי לדעתי לא שייך לכל בני האדם הרב המלומד פה אמר דברים מענינים ומחכימים אבל אהבת אישה שונה מאהבת משפחה או אח כיום האנשים הם אגואיסטים ואנוכים ברובם לדעתי עידן התןם והאהבה הסתיים מזמן כיום הכל מונע משיקוליים ואינטרסים ואנשים מתחתנים כדי לא להיות בודדים פחד מבדידות זה מה שמניע ורצון לילדים

עבאס, 5/2/2012 14:53

כפר יפיע ת"ד5063, מיקוד 16954

אני צריך לתקן את עצמי קודם, יש בי הרבה מה לתקן ,וכל פעם שאני חושב לתקן בעצמי משהו עוד שאני כמעט מתקן,יוצא עוד כמה דברים שאני אמור לתקן, בהתחלה התעייפתי ,מאוד לא קל,כמעט הרמתי ידיים,כי פשוט אין לי כוח,דיי רוצה להנות מהחיים ,להנות ממה שיש לי ,עד שלא פתאום התחלתי להנות מהדרך שבה אני מתקן את עצמי ובמיוחד לאחר שאני מגיע לתוצאה ,,ותמיד יש תוצאות, חשבתי פעם שאני אמור לתקן את העולם ,היום זה מצחיק אותי לחשוב כך, שאני אצליח לתקן את עצמי קודם,. כנראה זו דרך להיות גם מאושר, תתארו לעצמכם שאני נהנה ממה שיש לי,,,,,הדבר הזה לבד מוביל אותי לאושר,, עשיתי פעם מבחן כדי להחזיר את הרשיון דרך משרד תחבורה, רוב השאלות היו על האחר,כמו למשל ,,כל הנהגים עוברים באדום,ונותנים 7 אפשריות מנכון מאוד ,עד לא נכון בכלל, בזמן שהייתי עונה על השאלות נפל לי האסימון ,הם לדעתי רוצים לדעת איך אני מתנהג באותו מצב ,כי בדרך כלל אני חושב שכולם כמוני, ואם אני עובר הרבה באדום אענה בהתאם, ואם אשתנה עם הזמן לטוב או לרע אחשוב שכולם כמוני, רוצה להתקדם במחשבות שלי לפי רצונו של אלוקים והוא יודע מה נכון עבורי,.

(15) אברהם, 29/6/2010 18:11

ל - 11 יש לך טעות בהבנה לצערי

אי אפשר לאהוב מגרעות לאהוב מגרעות זה בא מתוך יצר הרע שמנסה ללמד אותנו לאהוב את הרוע שבאדם ובעולם בכלל אם אהבת מגרעה אצל אדם כלשהו זה סוג של חטא שאת צריכה לבדוק בעצמך ולעשות לו תיקון העולם המודרני מנסה ללמד אותנו לאהוב דברים שליליים ורעים וקוראים לזה בשמות שאותי אישית מצחיקים כמו " אומנות " וכל מיני כאלה כל אלה שטויות במיץ העצה שלי אלייך תידבקי למעלות טובות ורק ככה תתעלי על היצר הרע

(14) שרה לה, 1/6/2010 08:29

נהניתי מאד מהנחיותיו המחכימות של הרב וינברג זצ"ל. הייתי שמחה מאד לקבל את החומר בכתב כדי לעין בו שוב ושוב ולהציגו לבני משפחתי.(בבית אין לנו חיבור לאינטרנט) בתודה ובהערכה מרובה.

הצג את כל התגובות
 

תגובה למאמר:

  • (כתובת האימייל לא תוצג.)


  • 2000
שלח תגובה
stub