5 דק' על הסטורית הקונפליקט במזרח התיכון

מה שורש המלחמה המתמשכת בין היהודים לערבים? הסבר קצר וקולע

תגובות
(13 ב-10 דיונים)

(10) עבאס עבאס, 5/2/2012 15:15

תודה אלוקים ,

אלוקים תציל אותי מעצמי ומכל מה שבתוכי שאתה לא רוצה שישתלט עלי,.כרגע אני מחייך כי אתה הכול יכול.,

(9) אהרון, 1/2/2012 22:05

תעלו בבקשה את כל הסרטונים שלכם ...

תעלו בבקשה את כל הסרטונים שלכם ליוטיוב ...בשביל שיותר אנשים יוכלו לראות ולהבין את הבעיה שיש במזרח התיכון

(8) אנונימי, 3/1/2012 17:23

צודק

אתה צודק רק שהמצגת הזו נועדה להסביר אותנו בפני הגויים ולמה שהגויים מאמינים זה עובדות ואם תתחיל לדבר איתם על האמונה היהודית הם יזלזלו בך וגם לא כולם בכלל מאמינים באלוקים.

עבאס, 5/2/2012 15:06

כפר יפיע ת"ד5063 מיקוד16955

מאחל לך כמו שאני מאחל לעצמי, את/ה מסכים/ה? מבקש תשובה.,

(7) adiel, 6/4/2011 12:32

סרטון מדהים!!!

נדלקתי

(6) תשובה ל 4, 8/12/2010 06:35

תשובה ל 4 - די לתמימות תפכח את העיניים

אמרת שהסכסוך התחיל בסוף המאה ה -19 וזה יפה שהלכת אחורנית בזמן אבל למה רק עד המאה ה- 19 הרי ידוע לכל אדם בעולם שמאמין בתורה (יהודים נוצרים ומוסלמים) שבמקום הזה הייתה מדינה יהודית שבירתה ירושלים וזאת לפני אלפי שנים. לאורך כל ההיסטוריה חיו יהודים באזור זה ואלמלא גורשו , נטבחו, נכבשו, סולקו, ונושלו מרכושם היום לא הייתה נשאלת כלל השאלה על זכותנו במקום. ובאשר לאמירה שלך, שבה אתה כותב ציטוט " אסור להיתפס על מנהיגים ערבים כמו נאצר, אחמידיניג'ד וחמאס שהם אכן איימו ועודם מאיימים על ישראל כי הם תוצאה של מיעוט צעקני (שאינו מאפשר למתונים להביע את קולם) זהו מיעוט שהגיע לעמדות מפתח בצורות פאשיסטיות ודיקטטוריות " סוף ציטוט עכשיו אני רוצה שתקרא שוב ושוב את מה שכתבת ותחליט האם אפשר להגיע לשלום?. וכל פעם שמתגנב לראשך רעיון כל שהוא עם פטנט מיוחד שאתה הוזה תקרא את מה שאתה בעצמך כתבת ובבקשה תיתן לעצמך תשובה מושכלת מעשית ובלי תירוצים !! ובאשר לסיום הדברים שכתבת ציטוט : " כדאי גם שאנשים יתחילו לחשוב קצת על פסיכולוגיה של אנשים (למה אנשים מתנהגים כשם שהם מתנהגים) " סוף ציטוט אני משער שאתה מתכוון למוסלמים, להתנהגות של הפלשתינאים, ערביי ישראל, המוסלמים באירופה, המוסלמים באמריקה ואולי המוסלמים באוסטרליה ברוסיה בקרואטיה. בכל מקום בו יש מיעוט מוסלמי גדול אתה תשמע את אותה המנגינה אתה תשמע על טענות של קיפוח אתה תראה אוכלוסיה אתנית שלא מקבלת את חוקי המקום סגורים ומקובצים בתוך עצמם מנסים לשנות את חוקי המקום לפי אמונתם אתה תראה שהמוסלמים לעולם לא מתערים באוכלוסיה המקומית ותמיד הם הופכים בסופו של דבר לנטל על החברה שבה הם חיים. מדוע יצאו בקנדה קנדים מוסלמים דור שלישי וניסו לפוצץ מטוס? מדוע בצרפת אחת המדינות הסוציאליות המובילות בעולם הם מתקוממים נגד חוקי המקום שורפים פורעים משתוללים משנים את בצביון המקומי באשר הם נמצאים. מדוע הם מפוצצים רכבות בספרד? על איזה פסיכולוגיה אתה מדבר? צא ולמד ואולי תגיד לי איכן הצליחו על כדור הארץ לחיות בשלום עם המוסלמים? חבר יקר הבעיה לא נמצאת בקרבנו בסרטון הזה נאמרו דברים ברורים וחדים עד כאב ,וכמה שזה נשמע כקלישאה לצערנו אין לנו פרטנר לשלום.!!!

נון סטופ, 14/3/2011 20:35

מאחורי הקלעים

הכל נכון אודות המוסלמים אך הם לא הבעיה האמיתית הבעיה האמיתית היא אלה ששולטים בעולם מאחורי הקלעים קרי הבונים החופשיים וחברי הבוהמיאן גרוב שגרורותיהם האום אונסקו והקרן החדשה לישראל מונעים מאיתנו לעשות סוף לטרור ואם זה נשמע מופרך וזה אכן נשמע כך בקרו באתר קונספיל

(5) , 7/12/2010 17:20

ל-4: מדבריך רק במצרים, בסוריה, באיראן, בסעודיה, בכוויית, ב

לצערינו, כל ארצות ערב אין דמוקרטיה ויש חינוך מוכוון לשנאת ישראל, אל תתמם -גם לו ויתרנו על חלקים נרחבים מאד מהארץ, השנאה לא היתה שוככת -ראה גירוש היהודים מעזה וה"רגיעה" שבאה בעקבותיה, די להתעלם מהמציאות.

(4) שמאלני שלא מחפש תירוצים לשנוא ערבים, 7/12/2010 13:34

אין זה הוגן לפרסם כזה סרטון

אי אפשר להסביר את הסיבה לסכסוך בחמש דק' ובטח שלא בצורה כזו. אם הבן אדם למד מזרחנות במשך כמה שנים הוא אמור להבין שהדברים הרבה יותר מורכבים מזה. וזו טעות לשמה להגיד שהכל התחיל ב - כט' בנובמר 48. כי הסכסוך התחיל בסוף המאה ה- 19 עם התחלת גלי העלייה וההתישבות בארץ. חייבים לזכור שיש את נשיא מצרים וזה שלפניו, ושיש את שושלת מלכי ירדן שהם כן שוחרי ישראל. אסור להתפס על מנהיגים ערבים כמו כמו נאצר, אחמידיניג'ד וחמאס שהם אכן איימו ועודם מאיימים על ישראל כי הם תוצאה של מיאוט צעקני (שאינו מאפשר למתונים להביע את קולם) אשר הגיע לעמדות מפתח בצורות פאשיסטיות ודיקטטוריות ובמצבי חולשה של העם בדומה לאיך שהמפלגה הנאצית עלתה לשלטון בגרמניה של אחרי מלחמת העולם הראשונה! כדאי גם שאנשים יתחילו לחשוב קצת על פסיכולוגיה של אנשים (למה אנשים מתנהגים כשם שהם מתנהגים) וסוציולוגיה, כדי לנסות להבין תהליכים חברתיים של חברות גדולום כמו עם ומדינה.

ענבר, 2/1/2012 17:29

נא להתעורר!!!!!!

פעם אולי היה תקווה לשלום אבל מאז מדינות ערב הראו לנו כל כך הרבה פעמים ומעבר לכול ספק ששלום זה לא מטרתם והמדינות שאנחנו כן איתם ב"שלום" זה רק מכיוון שיש להן אינטרס של מסחר בדלק או סיבה דומה וברגע שאינטרס זה יעלם הסכם השלום יראה בעיניהם כקליפת השום . איני שונאת ערבים שאינם שונאים אותי ומקווים שאמות ולדעתי רוב ערבי ישראל הינם כאלה והם נפגעים מאחיהם הערבים שעושים לכלל הערבים שם של רוצחים הבעיה היא שקשה לדעת האם הערבי שיושב לידך הוא כזה או אחר ולכן הכללה זאת היא שגויה אך בלתי נמנעת כמעט, כי החלופה היא לתייחס לכול הערבים כשוחרי שלום ועם נעשה זאתכך בעוד כמה שנים לא בטוח שיזכרו שהיו כאן פעם יהודים.

(3) kineret, 7/12/2010 06:14

איזה סיכום מוצלח!

אהבתי .

(2) אנונימי, 5/12/2010 23:18

מדוע לא מסבירים בעום שהשטחים לא כבושים...אלא הגנו במלחמה נגדנו מפני צבאות ערב..הם לא זוכרים את ההיסטוריה .מדוע לא מראים בעולם שפליטים גרים באוהלים ואצלנו ה"פליטים" גרים בוילות עם מים חשמל ולא משרתים בשרות לאומי ולא משלמים מס הכנסה. יש להם פרבילגיות במועדי בחינות באוניברסיטאות .ותעודת הזהות הכחולה נותנת להם רק הטבות ושום חובות. עד מתי נמשיך להתנהג כגלותיים ונתכופף לפני הגוי ומתי יהיה לנו גאות עם ונעמוד מול כוחות הרשע ולא נתן להם לנהל אתעמנו תורתנו . ונאמר לפליטים לכו לארצות דתכם .יש להם המון ארצות מוסלמיות ולכל העובדים הזרים שתהיה להם גאות עמם ויחזרו לשלום למדינתם לא להתבייש אפשר לכבד אותם אבל לא על חשבוננו אתם לא הומניים כיון שאתם לא מרחמים על עמכם . וממשיכים להתחנף לגויים שלא שמים עליכם אלא ההפך הוא הנכון רובם אנטישמיים צרי אופקים ולא יודעים למה הם שונאים אותנו כל מעמידי הפנים שהם הבוהמה והסופרים ומרחמים על האכזרים שיקראו קצת מה היעד המטרה של אויבינו ויקשיבו מה מעניין את הגויים שאני נפגשת איתם יום יום ומעבירה מסרים בריאים ונורמלים . והלב נשבר לראות ולשמוע את הגויים שעד היום לא השתנו קראו את הבישוף טוטו האנטשמי הזה ותבינו שדבר לא השתנה מתי תשכילו להבין שרעיונות הומניסטים יפים למי שמכבד אותך באותה מידה. יישר כח לאתר שלכם

(1) אנונימי, 1/12/2010 16:01

חסר דבר אחד - אלוקים

הכל נכון - רק העובדה המדהימה בקיום ישראל הוא ההשגחה. בדיוק כפי שמתואר בפירוט בנבואות. הכל כתוב. גם זה שישמעאל אמור לשמור על העם היהודי שלא יעזוב את התורה.זה תפקידם.

 

תגובה למאמר:

  • (כתובת האימייל לא תוצג.)

  • 2000
שלח תגובה
stub

רוצים לדעת יותר?

הרשמו עכשיו לניוזלטר הדו-שבועי שלנו

מדיניות פרטיות