האם אתם יוצרים רושם לחוץ בדייטים? האם אתם מרתיעים את הצד השני? להלן כמה טיפים ליצירת רושם רגוע ונגיש, כך שבן/בת הזוג יצליחו להכיר את האני האמיתי שלכם.

  1. חייכו לעיתים קרובות יותר

השאירו את הפרצוף הרציני בבית. נכון, אתם מחפשים בן/בת זוג לנישואין ואינכם יוצאים סתם, אולם חשוב לא להעביר רושם של קצין משטרה החוקר חשוד פוטנציאלי. הירגעו, חייכו ונסו ליהנות מהשיחה. אינכם צריכים לדעת הכל מיד – תנו לשיחה לזרום באופן טבעי וראו לאן היא מובילה מבלי לנסות לכפות עליה כלום או להוביל אותה למקום כלשהו.

  1. צחקו

כולם אוהבים לצחוק. זכרו ליהנות, ספרו בדיחה, צחקו כשהמלצר מביא לכם את ההזמנה הלא נכונה בפעם השלישית. הצחוק מפחית את המתח ונוטה לגרום לאנשים להרגיש יותר בנוח, אז מומלץ לצחוק מהבדיחות של בן/בת הזוג – או לספר בדיחות בעצמכם.

  1. ספרו סיפור

נסו לספר סיפור מהעבר שלכם או משהו שקרה למכרים או לבני משפחתכם. זה ייתן לבן/בת הזוג הזדמנות לראות את האני האמיתי שלכם ולזכות בהצצה לחייכם.

  1. אל תתווכחו, מצאו שפה משותפת

אולי הוא אוהב את אותם סופרים שאת אוהבת. אולי גם היא בכורה ואתה הבכור. אולי אתם נהנים מאותו סוג של מוסיקה. אולי שניכם אוהבים לבשל ולנסות מתכונים חדשים. מצאו תחומי עניין או דמיון משותפים, דונו בהם לעומק והתחילו ליצור קשר עם בן/בת הזוג שלכם. העניין המשותף שלכם בפוליטיקה יכול להוות בסיס לחיבור ביניכם. עם זאת, אם יש הבדלים בדעות הפוליטיות שלכם, עדיף לא להתעמק בנושא, כדי לא לעורר ויכוח.

  1. שאלו שאלות פתוחות

אם התשובה לכל שאלה היא "כן" או "לא", השיחה לעולם לא תמריא. בקשו מהדייט שלכם לספר לכם מה הם לומדים ומדוע, או ממה הם נהנו בטיול שלהם בקיץ האחרון, או מדוע הם בחרו בקריירה המסוימת שלהם. כל דבר שיעורר בהם מחשבה ויביא לתשובה מפורטת יהווה פתח להמשך שיחה וחיבור ביניכם.

  1. זכרו מה עובד

נסו להיזכר בזמן בו ביליתם עם חברים והרגשתם בנוח לדבר איתם. הביאו זיכרון זה לרגע הנוכחי, כדי שתוכלו להירגע. זה לא תמיד קל להרגיש רגועים בדייט. אחרי הכל, זהו אדם זר שאתם שוקלים בתור בן/בת זוג אפשרי/ת – בהחלט לא דבר של מה בכך! עם זאת, חשוב לשים בצד מחשבות אלה ולהתמקד בהיכרות עם האדם שמולכם. שמרו על קלילות וזרימה בפגישה הראשונה – כאילו אתם פשוט מבלים עם חבר/ה ותיק/ה.

  1. סיימו את זה בטוב

אנשים זוכרים את ההתחלה ואת הסוף של דברים יותר מאשר את האמצע. אל תדאגו אם היו כמה פעמים במהלך הדייט בהן השיחה נתקעה או ששאלתם שאלה אישית מדי. התמקדו בסיום השיחה בצורה חיובית. זה מה שיישאר אתכם בסוף הערב.

דייטים יכולים להיות מלחיצים. שמרו על קלילות – כך לא רק תפגינו את הצד הנגיש יותר באישיותכם, אלא גם אתם עצמכם תיהנו יותר מהפגישה.

מי ייתן שתמצאו את האדם הנכון עבורכם במהרה ותישארו רגועים ושלווים במהלך התהליך.