לחצו כאן כדי לעבור לתחילת המאמר
הצטרפו לניוזלטר השבועי

לקבלת עדכונים באימייל
היהודי לא מרגיש שארץ ישראל שייכת לו

היהודי לא מרגיש שארץ ישראל שייכת לו

נטישת קיבוצים ומושבים את אדמותיהם עקב התנכלויות ואזלת יד של הרשויות גרמה ליואל זילברמן לעשות מעשה.

מאת

ע"פ יואל זילברמן, מקים ארגון השומר החדש, קיבוץ כפר הנשיא נטש לפני כשלוש שנים 4,000 דונם, קיבוץ עמיעד 13,000 דונם, מושב אלוני אבא 2,000 דונם והרשימה הארוכה הולכת ומתמשכת.

צפו בנאומו מכנס ירושלים על הבעיה הבוערת שלא שומעים עליה באזור המרכז ועל הפתרון שמצאו אנשים שמחדשים את מושג הערבות ההדדית.

אתם מוזמנים לטקבק את דעתכם בנושא.

26/12/2010

אוהבים את האתר? עזרו לנו ליצור עוד מאמרים וסרטונים.
aish.co.il קיים אך ורק בזכות התמיכה שלכם.
התגובות למאמר הנן הדעות האישיות של כותביהן. התגובות מפורסמות בהתאם לשיקול הדעת של המערכת, אנא שמרו על שפה נקיה ואדיבה.

למאמר זה התפרסמו: 29 תגובות ב-29 דיונים

(29) חשוון, 13/4/2011 18:32

למה עצרו כשהרב נכנס

רוצים לשמוע את דיברי הרב. הוא מדבר יפה מאוד. אך אם נעשה את רצון ה ' בצורה מושלמת, הוא יבריח את הערבים בדואים(לא חסר לו אמצעים) ויביא לנו את המשיח! נזכה להשקיע את הזמן בלימוד תורה ולא רק בשמירה. הטמבלביזיה המרושעת אשמה בכל!! היא הורסת לנו את הדור. צריך להפסיק לצפות בזוהמה הזו

(28) רינה צימרן, 17/1/2011 18:11

תמיכה מלאה בכל מה שאתם אומרים.

הבעיה מתחילה בזאת שבבתי הספר כבר לא מלמדים את ההסטוריה של כיבוש הארץ ע"י החלוצים. במקום לעשות סידרה של הישרדות באיזה אי נידח לעשות תוכנית על איך היתה הישרדות הראשונים בארץ במלחמתם בחברי הכנופיות, בארץ בלי המזגנים ובלי המכוניות המפוארות ןבלי המסעדות והמקדונאלד למיניהם זאת נקראת הישרדות ולא התחמנות וכל הנוכלות שאנחנו מלמדים בתוכניות היום.איך אין נאמנות לחבר יש רק נאמנות לנצח בשביל המליון או טובת ההנאה. אני חושבת שאת הדברים ששמעתי בכנס צריך ללכת ולספר בבתי הספר, ולהסביר שהמדינה שלנו היא לא אמריקה ולא תילאנד . היא שלנו וזה המיוחד שבה. הלואי ויכולתי לעזור לכם. אני פשוט בת 71 אבל אני זוכרת את החגים שחגגנו את הבאת הביכורים מעבודתנו בבית הספר את הסיפורים על טרומפלדור ועוד .אתזה צריך להחזיר לבתי הספר ולתוכניות הילדים. סליחה אם הרביתי בדיבור הנושא כואב לי. אם ישנה איזו דרך שבה אני יכולה לעזור אשמח. רינה צימרן קיבוץ נחשולים.

(27) דניאלה הורטדו, 2/1/2011 09:11

כל הכבוד לך יואל

ממש התרגשתי לשמוע אותך,אני שלוש שני בארץ,מאד ציונית,ולא היה לי מושג שדבר כזה קורה עם הבדואים.ממש נורא.איך ישראל לא עושה כלום?מה זה המערב הפרוע?לא להאמין.ישר כוח.אתפלל הרבה בשבילכם.ואשמח לעזור.תודה

(26) אלברט אבוהרון, 1/1/2011 20:44

כך בונים מדינה וכך מבטיחים את קיומה

(25) יעל, 1/1/2011 19:45

כל כך חשוב

כואב מאוד לשמוע שיש קיבוצים שכבר נטשו חלקים ממדינת ישראל. כואב שהמשטרה אינה אוכפת את החוק. הבחור מציב מראה מול הפנים שלנו ואנחנו חייבים להתעורר. מדובר אגב בתנועה מדהימה. מקווה שימשיכו להצליח ומהר. אנחנו זקוקים להם.

הצג את כל התגובות
 

תגובה למאמר:

  • כתובת האימייל לא תוצג.


  • 2000
שלח תגובה
stub