לחצו כאן כדי לעבור לתחילת המאמר
הצטרפו לניוזלטר השבועי

לקבלת עדכונים באימייל
לישרים תהילה

לישרים תהילה

מדוע השערוריות בהוליווד מחזקות את החלטתי לעזוב את תחום המשחק.

מאת מו מרניק

אהבתי סרטים. הייתי מוקסם מהתהילה, העושר והאושר (למראית עין) של תעשיית הבידור. אז כנער מתבגר, החלטתי שאני רוצה להיות שחקן.

בגיל 14 החלטתי שדרך טובה לחוות את הוליווד היא להיות סטטיסט. מחסום הכניסה היה הרבה יותר נמוך מאשר לגשת לאודישנים או לתפקידים עם דיאלוג. לכן נרשמתי בשתי סוכנויות מקומיות והעבודות החלו להגיע. כך החלה הקריירה ההוליוודית שלי.

ההופעה הראשונה שלי הייתה בסרט בשם Crown Heights, בכיכובו של האווי מנדל (למרבה האירוניה, הצגתי בתפקיד 'יהודי חסידי'). לאחר מכן השתתפתי בסרטים מצליחים רבים, לצד כוכבים כגון לינדזי לוהן, מגאן פוקס, ראסל קרואו, רנה זלווגר, וין דיזל, רוברט דאוני ג'וניור, ודרייק.

במאמר מוסגר אציין שבגלל השבת או חגים יהודים, פספסתי די הרבה הזדמנויות גדולות ואודישנים לסרטים כגון "יום בניו יורק" עם התאומות מרי קייט ואשלי אולסן, "1 במחיר 12" עם הילארי דאף וסטיב מרטין, ו"היירספריי" בכיכוב... כולם! אבל זה כבר נושא למאמר אחר.

חייתי את החלום שלי. הסתובבתי בחברת כמה מה"סלבים" הגדולים ביותר בהוליווד, אנשים אמרו לי שהם ראו אותי על המסך הגדול, ואפילו קיבלתי על זה כסף! הייתי אמור להיות בעננים... הייתי אמור להיות מאושר ביותר... הייתי אמור ללכת על תפקידים גדולים יותר....

אבל זה לא הרגיש לי נכון.

מאות השעות שביליתי בחברתם של מפורסמים - כולל במאים, מפיקים וצוותי הסרטה – העניקו לי נקודת מבט שונה: הכל היה כל כך מזויף. היופי החיצוני היה מלווה לא פעם בשטחיות מוחלטת; הכוח והיוקרה נוצלו לא פעם לרעה בידי אותם אלה ש"עשו זאת"; התנהגות בלתי נאותה הייתה הסטנדרט ואפילו זכתה לשבחים.

למרות שדחפי גיל ההתבגרות הניעו אותי לנסות להתפרסם, לא רציתי לוותר על האפשרות שביום מן הימים יהיו לי נישואין טובים ובית בריא, משהו שכמעט ולא היה קיים במעגלים בהם הסתובבתי.

יתרה מכך, חלק מהסצנות (או הסרטים) בהם הוצבתי היו בלתי הגונים לחלוטין. הייתי נבוך להיות שם בעצמי, אז איך אוכל אי פעם לשתף את הפרטים שלה עם אשתי וילדיי?!

החדשות כיום מחזקות את החלטתי משכבר הימים לעזור. לרוב מדובר בעוד גירושין הוליוודיים מלוכלכים ופומביים, או הטרדה או התקפה כזו או אחרת, שרק מחזקים אותי שהחלטתי החלטה נכונה. אולם הפעם היו אלה השערוריות המחרידות שהשתלטו על כל אמצעי התקשורת האפשריים. איך ייתכן שאחת הדמויות המשפיעות ביותר בהוליווד (אדם שהיה גם בעל ואבא!) ניצל עשרות שחקניות צעירות ושאפתניות? איך ייתכן שהאנשים שסביבו שמרו על שתיקה במשך זמן כה רב? למרבה הצער, לאור אינספור השערוריות הנוספות ש"תופסות טרמפ" על כך ונחשפות לבסוף, מתגלה בבירור רב נושא האלימות בתעשיית הבידור.

תודה לאל, כיום אני נשוי לאישה נפלאה ואבא לשלושה ילדים נהדרים. את תשוקת המשחק שלי אני מנתב להרצאות בפני ארגונים שונים ברחבי העולם. אני אוהב את החיים שלי, אינני מתפשר על הערכים המוסריים שלי למען התהילה ואני מקיף את עצמי באנשים שהם משכמם ומעלה – הן בחיי האישיים והן בחיי המקצועיים.

לפני שנים רבות, קיבלתי החלטה לעזוב את העולם הנוצץ והמושך של הוליווד. עם זאת, החלטה זו הפכה את חלומותיי האמיתיים (ואת אושרי) לברי-השגה.

1/11/2017

אוהבים את האתר? עזרו לנו ליצור עוד מאמרים וסרטונים.
aish.co.il קיים אך ורק בזכות התמיכה שלכם.
התגובות למאמר הנן הדעות האישיות של כותביהן. התגובות מפורסמות בהתאם לשיקול הדעת של המערכת, אנא שמרו על שפה נקיה ואדיבה.
 

תגובה למאמר:

  • כתובת האימייל לא תוצג.


  • 2000
שלח תגובה
stub