לחצו כאן כדי לעבור לתחילת המאמר
הצטרפו לניוזלטר השבועי

לקבלת עדכונים באימייל
נקמת הפלפל הממולא בגרמניה הנאצית

נקמת הפלפל הממולא בגרמניה הנאצית

זה שהנכדה של ה"ספק נאצי" יושבת כאן עכשיו בשולחן השבת היהודי שלי במדינת היהודים ורוצה לאכול עוד מהפלפל הממולא, זו הנקמה הטעימה ביותר!

מאת

ביום שישי בבוקר אחד, אחרי שהזמנו את החבר שלי לארוחת ליל שבת, הוא שאל אותי אם הוא יוכל להביא אתו את ידידתו הגרמנייה שהכיר דרך הקאוצ'סרפינג ואם היא תוכל גם להתארח אצלנו בארוחה.

בטח, ענינו.

אח"כ כל מיני מחשבות החלו לאכול לי את הבטן: בכל זאת דור שלישי לשואה, כמעט כל משפחותיהם של סבי וסבתי הושמדו ונחרבו. אולי מיהרנו להסכים?

סופו של דבר החלטנו לזרום. והיה נהדר. ומקסים. ובכל אותה עת שאני בוצע עוד חתיכת חלה של ליל שבת קודש ומביא לה אותה, המחשבות שאולי סבא שלה היה זה ששלח למוות או הרג ממש את ילדיו ואשתו של סבי רצות לי בראש.

בסוף הארוחה היא הודתה ואמרה שהיא מאוד נהנתה. והזמינה אותנו בחזרה וביקשה שאם נהיה בגרמניה אז כמובן נודיע לה והיא תשמח לארח אותנו.

חייכתי. ואמרתי תודה.

ובלב חשבתי: אבל לא תודה. אולי הדור של הילדים שלי.

כל עוד אני עדיין רואה מולי את עיניה הכחולות של סבתא שלי ע"ה ואת סיפורי הזוועות לא נראה לי שאוכל לדרוך באדמת גרמנייה.

ולא יכולתי שלא לחשוב על המציאות הכל כך הזויה והפסיכית הזו, שבה מישהו ניגש לסבתא שלי ומבטיח לה:

לא רק שתצאי מכאן בשלום אלא שעוד תזכי לחיות במדינת היהודים

ולא רק שתזכי לחיות במדינת היהודים אלא שהנכד שלך, יארח בביתו לארוחת ליל שבת את מי  שיכולה להיות הנכדה של ההוא שעכשיו צורח כמו חיה מגואלת בדם ושולח ילדים קטנים ומשפחות לעבר כבשני האש.

ולא רק שהנכד שלך יארח אותה בליל שבת, אלא שהוא גם יציע לה לטעום מהפלפל ממולא ההונגרי היהודי שלך ועוד ישאל אותה אם היא רוצה לאכול לצדו את הקישקע...

והיא, שאולי היא הנכדה של הצורר שנבח במחנה, תיקח את הפלפל הממולא הזה, תעצום את העיניים ותגיד באנגלית במבטא גרמני כבד:

'יאמ איטס סו גוד'

ואני, הנכד שלך, רק אחשוב בשקט:

את צודקת, זה באמת נהדר.

אבל טעם הנקמה שאת, הנכדה של סבא שלך שמבחינתי היה יכול להיות גם מפקד המחנה שהחריב את עולמם של סבא וסבתא שלי, יושבת כאן עכשיו בשולחן השבת היהודי שלי במדינת היהודים ורוצה לאכול עוד מהפלפל הממולא,

הטעם הזה טעים יותר!

לחיים סבתא וסבא! לחיים! 

25/4/2017

אוהבים את האתר? עזרו לנו ליצור עוד מאמרים וסרטונים.
aish.co.il קיים אך ורק בזכות התמיכה שלכם.
התגובות למאמר הנן הדעות האישיות של כותביהן. התגובות מפורסמות בהתאם לשיקול הדעת של המערכת, אנא שמרו על שפה נקיה ואדיבה.

למאמר זה התפרסמו: 5 תגובות ב-4 דיונים

(4) הילה, 27/4/2017 05:42

ניקמת הפילפל הממולא

אין סליחה,אין מחילה,אין כפרה.לכל אותם נאצים באשר הם.גם לא לבניהם,לא לנכדים,ולא לנינים שלהם. אות הקלון צריכה להיות מוטבעת על מיצחם עד קץ הדורות,עד קץ הימים. אין נחמה לכאבם של מליונים בכל רחבי העולם.אנחנו נותרנו להם לפה,וחובה עלינו לנתק עימם כל קשר.

(3) ייקה, 26/4/2017 19:34

קשקוש

הירש אתה סתם קשקשן. מדוע אירחת את הגברת הגרמניה. שיחקת את היהודון המשתחווה לפני הפריץ. שמחת שהגויה אמרה לך שאוכל של יהודים טעים לה. על איזה נקמה אתה מדבר. על הנקמה שאנו מקבלים צוללות מהם. על הנקמה שאנו קונים מהם ספינות משמר למאגרי הגז שלנו. שמחת שהישראלים מתים לרכוש מרצדס ב.מ.וו. או פורשה. מתי תחליטו פעם להיות או כך או כך. לא מדובשך ולא מעוקצך. מתי תחליטו.

הילה, 29/4/2017 17:24

רכישות

אסור לנו בתכלית האיסור,לרכוש מגרמניה,לא מכונית,לא צוללת,לא מטוס,ולא ובעיקר תרופות.מנגלה ימח שמו עשה ניסויים מזוויעים על הגופות השדופות והמצולקות הללו ,כך שגרמניה משווקת את התרופות שלה על סמך ניסויים בבני אדם.
לא לקנות מהם שום כלום.גם אם ההמצאות הגאוניות יצאו מבית "מידרשו"של היטלר ועוזרייו.

(2) חני, 26/4/2017 18:59

תובנה מהשואה

אם יש דבר אחד שברור לכולנו כתובנה מהשואה שליהודים יש רק מדינה אחת והיא מדינת ישראל. אני לא מבינה אנשים שבעקבות עליית מחיר המילקי מהגרים מהארץ. לדעתי, ללא מדינת ישראל, שכאן יש לנו זכות לחיות, תמיד יכול להיות עוד מקרה של פרעה או המן או היטלר יימח שמו וזכרו.

(1) אתי, 26/4/2017 15:51

הסיפור מקסים, אבל...

רק מתבקש שתצרף את המתכון....

 

תגובה למאמר:

  • כתובת האימייל לא תוצג.


  • 2000
שלח תגובה
stub